Подробиці

Є екскурсоводи в містах, а є гіди в екстремальні місця. Один з них Костянтин Балабанов. «Життя у подорожі» — так ужгородець назвав свою зустріч з людьми, які теж закохані в подорожі і гори.

Это материальная подготовка вы хотите зимой в горы у вас должно быть что-то вот такое интересное…

В арсеналі Костянтина чимало цікавих і корисних аксесуарів. Усі вони дозволяють сповна насолодитися подорожами на високогір»я не тільки Карпат, а й  світових багатотисячників. Підготовчому етапу гід надає найбільше уваги.

Костянтин БАЛАБАНОВ

гірський гід

Страшно людині до тих пір доки вона не виходить з зони комфорту, доки вона не переступає з певним досвідом з певним тренуванням це перестає бути страшно це становиться автоматика якась, якщо  постійно повторювати якісь рухи, якісь дії , як один мій друг казав, слухай, я стільки разів показував, як зарубатися льодорубом, що я сам уже навчився.

Костя в Ужгороді людина відома. Він більше десятка років водить туристичні групи в гори і знає про них, якщо не усе, то багато. Власне, набутий досвід дозволяє поділитися з іншими, вважає гід. Якщо турист буде якісно підготовлений, це убезпечить його від екстремальних ситуацій.

Костянтин БАЛАБАНОВ

гірський гід

Лена знает, как я люблю проверить рюкзаки своих учасников, то есть я могу на полному серьйозе  могу вынять все из рюкзака и перепаковать это и потом окажется, что там море места,  у меня вот там не помещается что то, ок, давай сюда и мы все перепаковываем и это лишь потому, что я это пару раз сделал дома,  мы все это все делаем пару раз дома,  а потом ты понимаешь, что в эту щелочку, в эту дырочку у меня поместится еще там, не знаю,  ледобурчик, класно его не надо навешывать сверху рюкзака  и он потом не потеряется в самолете.

Як правильно харчуватися на висоті, що з собою узяти, щоб наплічник допомагав, а не обтяжував ваш похід. Як надати першу медичну допомогу, ці прості і корисні поради для тих, хто любить гори. Хто кайфує від складних маршрутів і поважає велич та красу землі.