Подробиці

Ужгородець Денис – донор «зі стажем». Протягом 5 років регулярно здає кров. Вперше на станцію переливання прийшов після подій на Сході у 2014, аби допомогти пораненим бійцям. Хлопець став переможцем проекту  «Європа за ТЕБЕ! Ти за ЖИТТЯ! Будь ДОНОРОМ!». І зараз є власником новенького гірського велосипеда.

Денис НАКОНЕЧНИЙ, переможець

На сьогоднішній момент я вже здавав кров 18 разів. Тобто в середньому 3-4 рази на рік.

Прийшовши на станцію переливання крові здав тромбоцити. І дізнався, що відбувається акція, в якій зареєструвався. І успішно виграв. Дуже приємно і дуже неочікувано і класно.

Жеребкування за головний приз відбулося у рамках транскордонної програми «Україна – Румунія», яка тривала одночасно у 9 містах обох країн.

Уляна ГУРЧУМЕЛІЯ, начальник відділу євроінтеграції і транскордонного співробітництва Закарпатської ОДА

Акція, яка свідчить про те, що люди на транскордонній території покликані на реалізацію однієї мети. На збереження життя, на покращення життя громадян, які живуть на цій транскордонній території.

Донорська акція посприяла також збільшенню кількості донорів. Щодня приходило майже півсотні охочих. Втім, зараз Закарпатська станція переливання крові знову закликає містян не бути байдужими та прийти здати кров. Оскільки нестача донорів – досі гостра проблема для області.