Подробиці

Усе життя я займалася спортом. Зрозуміло, що я десь худла, десь поправлялася. Коли поправляєшся, то собі, звичайно, ти не подобаєшся.

Ужгородка Ірина наважилася змінити свої звички і почати рахувати калорії. Спробувала жорсткі дієти перед відпусткою чи святами. Результат був хорошим, але коли  такий графік закінчувався, то кілограми поверталися. Ірина знайшла вихід – здорове харчування та кардинальна зміна раціону.

Ірина ТРЕГУБОВА

дотримується здорового харчування

Це постійно, це спосіб життя. Нема дієти на день, на два, на три, на чотири, на місяць. Десь на вихідних, десь на свята ти все одно розумієш, що кладеш собі в тарілку, яка порція. Якщо ти голодний, на ніч що тобі можна з’їсти без шкоди для здоров’я. 

Також, аби тримати себе в тонусі, Ірина планує продовжити і спортивне життя.

Ірина ТРЕГУБОВА

дотримується здорового харчування

Я планую займатися далі, виступати на змаганнях, бігати пів марафони. Це, дійсно, такий спосіб життя.

Онлайн можна знайти безліч дієт, які виключають із раціону багато необхідних речовин. Та лікарі застерігають – не варто довіряти такій інформації і дослухатися до, наприклад,  моно-дієт. За порадою краще звернутися до спеціаліста, аби не завдати непоправної шкоди організму.

Світлана ОПАЛЕНИК

лікар-дієтолог

Правильне харчування, то, звичайно, це збалансоване харчування як кількісно, тобто з підрахунком калорійності, так і якісно – співвідношення білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та мікроелементів. І ще необіхно відмітити шкоду так званих дієт, які є, фактично, найбільш шкідливі – це моно-дієти, коли в якості харчування використовується тільки один певний продукт.

Піклуватися про своє здоров’я треба. Та не варто орієнтуватися на моду і вважати, що дієта швидко вирішить усі проблеми, — кажуть лікарі. Краще йти до омріяного результату довше, аби потім не жалкувати про марно зекономлений час.