Подробиці

«Почуй світ!» таким є гасло ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Цього року організатори добровільного збору коштів мають на меті допомогти дітям із вадами слуху. Акція триватиме з 2 до 22 квітня.

Марія РУЩАК, обласний представник акції

У нас на Україні, і на Закарпатті зокрема, дуже багато діток страждають на вади слуху. На жаль, не можуть почути навіть те, що їм говорить їхня мама, як співають пташки, і так далі. І це дуже нам болить. Цього року ми вирішили звернути увагу саме на цих діток і закупити діткам, які потребують імпланти, слухові апарати, закупити їм це, тому що вони є дорогі, батькам важко це закупити. А також, якщо нам вдасться зібрати стільки коштів, як ми плануємо, то закупимо і обладнання у дитячу лікарню.

Завдяки минулорічній акції благодійникам з усієї країни вдалося зібрати більше 3 млн гривень. За ці кошти придбали медичне оснащення для діагностики і лікування зору дітей із відповідними порушеннями.

Тамара КУЛАКОВА, лікар-сурдолог Закарпатської обласної дитячої лікарні

Ми дуже надіємося на цей рік, тому що нам необхідно дообладнати наш кабінет, нашу сурдологічну службу, не тільки приладами. Я хочу сказати якими приладами: кістковий телефон для об’єктивної діагностики Eclipse-15, модулі, які дозволяють вибудовувати аудіограму по тим точкам, який буде виявляти стан слуху, ноутбук із операційною системою для програмування слухових апаратів. І найголовніше – ми надіємось, звичайно, що діти непільгових категорій, які тепер не отримували слухові апарати, отримають слухові апарати.

Протягом останніх років до проведення акції долучається Департамент молоді та спорту Закарпаття та обласний палац дитячої та юнацької творчості «Падіюн». Охочих допомогти в організації ключових етапів також закликають до волонтерської діяльності. Для цього слід заповнити анкету на сторінці акції у Facebook та чекати на відповідь координаторів.

https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D1%86%D0%B5-%D0%B4%D0%BE-%D1%81%D0%B5%D1%80%D1%86%D1%8F-%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%82%D1%8F-210191602798480/