Подробиці

Зарплатня у патрульній поліції зросте на 30% із 1 січня  2019 року. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Основною частиною заробітної плати поліцейського є оклад, а від інших пунктів – надбавок за звання, вислугу років, займану посаду, ведення роботи у небезпечних місцях, премії тощо — уже залежить підсумкова одержувана співробітником цифра.

Валерій НАЙМАН

заступник начальника Управління патрульної поліції у Закарпатській області

Зарплата поліцейських із 1 січня 2019-го року зросте на 30%. Ідеться про суму 10-11 тис. грн. Це вагомо. Тому що у нас заробітна плата із 2015-го, із моменту запуску патрульної поліції, не піднімалася. І це буде певним видом мотивації. Я би хотів закликати молодих закарпатців, які підходять під критерії, подавати заявки, анкети, вступати у наші ряди. Ми знаємо, що в області є фірми, організації, які пропонують зарплату вищу за 8 тис. Нашим поліцейським робота подобається, однак фінансове забезпечення хотілося б кращого. Тому зараз із нового року ця заробітна плата буде конкурентною уже, додатково мотивуватиме людей долучатися до нас і вірно служити українському народові.

Тож, патрульна поліція Закарпаття запрошує ставати у свої ряди. Базовими вимогами до кандидатів на службу є: громадянство України, вік від 20 до 40-ка років, повна загальна середня освіта, дієздатність та несудимість. Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити анкету на офіційному сайті http://patrol.police.gov.ua . Після отримання підтверджуючого листа на електронну пошту, надати повний пакет документів.