Подробиці

1000 кілометрів за 85 годин – таку мету поставив перед собою ужгородський біговий клуб. І вже 21 серпня за підтримки Тойота Центр Ужгород Карат Мотор в місті стартує масштабна естафета. Масштабна за своєю амбіцією, адже мова йде про встановлення і фіксацію нового рекорду України. Попередній минулоріч встановили у Полтаві. У найдовшому неперервному естафетному бігові узяли участь — 139 учасників, які разом набігали 839 км. Ужгородці піднімають планку і з 21 до 24 серпня планують пробігти за маршрутом: Набережна Незалежності, міст Масарика, київська набережна, пішохідний міст, набережна Незалежності — 1000 км. Етап естафети складає біля 6 кілометрів і організатори активно заповнюють календар безперервного бігу.

Микола МАШІКА

організатор Безперервної естафети «Uzhhorod Ultra 1000 km»

Ідея в тому щоби естафета не припинялась, учасник біжить свій етап, передає наступному учаснику, ми сформували такий попередній календар і є ті люди, які виявили бажання бігти і вночі, наразі там беруть поки що по дві години, навіть цікавляться чи є ще місце вночі, тому що це трошки такий  екстремальний для людей етап буде, і тут ще дуже важливо,  щоб і волонтери і організатори змогли в нічний час підтримувати учасників, тому що забіг не має перериватися і буде відбуватися за будь-яких погодних умов, тобто якщо нас буде чекати дощ,  то будемо намагатися забезпечити учаснику потім можливість переодягнутися,  чимось гарячим напоїти щоб все склалось у нього в подальшому теж добре.

Юліанна ГУДЗЬ

учасниця Безперервної естафети естафети «Uzhhorod Ultra 1000 km»

Маму запросила, щоб вона теж пробіжала і хлопця свого, і я думаю, що це дуже прекрасна взагалі ідея, і це прекрасна, що весь Ужгород буде біжати, і, я думаю, що це навіть  когось змотивує далі займатись спортом і розпочати бігати.