Подробиці

Дотримуйтеся карантину та передавайте показники дистанційно. Для більшого комфорту мешканців та для їхньої безпеки фахівці АТ «Закарпатгаз» розробили швидкий доступ до онлайн-сервісів. Відтепер для створення особистого кабінету достатньо просто зателефонувати за номером контакт-центру і назвати свій особовий рахунок. Особистий кабінет буде створений автоматично, а логін та пароль надійдуть споживачу  смс-повідомленням.

Наталія УЛЛАХ

фахівчиня із роботи з клієнтами АТ «Закарпатгаз»

З 1 до 5 квітня закарпатці повинні передати показники спожитого газу. Оскільки ми на карантині, фізично ми клієнтів не приймаємо. Ви можете передати показники лічильника онлайн, багатьма способами онлайн. Наприклад: особистий кабінет, вайбер-бот, смс-кою або зателефонувавши на гарячу лінію. Зараз у нас працює експрес-реєстрація. В особистому кабінеті можна зареєструватися, зателефонувавши на колл-центр 067 01 03 104, сказати особовий рахунок і актуальний номер телефона – вам надійде смс з логіном і паролем.

Зараз з 273 тисяч абонентів в особистому кабінеті зареєстровано 86 тисяч. До введення карантину в сервісних центрах обслуговували майже пів тисячі  споживачів щоденно. Зараз же всі користувачі мають освоїти онлайн-сервіси.

Пан Володимир щомісяця приходить до сервісного центру в Ужгороді, аби передати показники за спожитий газ. Цього разу прийшов, аби уточнити номер контакт-центру та передати дані телефоном. Користуватиметься цим методом і надалі.

Володимир КОМЛОШІЙ

ужгородець

Кожен місяць я приходжу сюди і передаю записані показники, і мені одразу видруковують квитанцію на оплату. Цей метод дуже хороший. Так само зробили і електрики. Тільки там у них скринька ще встанолена, де заповнюєш бланк із даними і вкидаєш туди. Показники уже будуть залучені до опрацювання.

В «особистому кабінеті» споживач бачить стан рахунку, свої персональні дані, може сформувати та роздрукувати квитанцію, надати показник лічильника, сплатити за спожитий газ онлайн. Також цей сервіс дозволяє подати заявку на виклик майстра чи контролера.

Окрім «особистого кабінету»  показники можна передавати через:

  • електронну пошту: [email protected];
  • надіславши СМС-повідомлення на короткий номер 7104;
  • через Viber-бот;  
  • зателефонувавши до Контакт-Центру за номерами (0312) 42-47-04 або 067-01-03-104;
  • скориставшись інтелектуальним голосовим IVR-меню цілодобово, за вище вказаним номером контакт-центру (0312) 42-47-04
  • cкориставшись мобільним додатком 104Mobile (який можна завантажити у AppStore та Google Play).

Сервісні центри на час карантину працюють тільки в телефонному режимі. Тож, споживачів просять не «штурмувати» вказані номери телефонів, а намагатися освоїти онлайн-сервіси.