Подробиці

Знову жорсткий карантин. На Закарпатті через рекордну захворюваність на COVID-19, посилили заходи безпеки. За добу виявили 78 нових випадків. Загалом — у майже 2 тис. закарпатців  підтвердили наявність коронавірусної інфекції.

Віктор ПЕТРОВ, лікар-інфекціоніст

Ми можемо відрахувати 14 днів назад, це якраз був початок послаблення карантину. Коли люди вийшли на вулиці, сіли на тераси, почали спілкуватися більш близько. Інкубаційний період показав, що інфікувалося в той період досить багато людей. І зараз вони вже хворі. Вони вже  діагностовані. І багато хто має середні і важкі форми. Всі стаціонари в нас, які є в Ужгороді, відчувають нестачу місць.

Відтак, на Закарпатті знову призупинили міжобласні пасажирські перевезення. Заборонили проведення масових розважальних, спортивних та релігійних заходів. Не будуть працювати басейни і спа-зони. Весілля закарпатці також поки не гулятимуть.

Роберт СОЛОМИНЦЕВ, лікар-реаніматолог

Є декілька пацієнтів. Ми досліджували, чому вони заразилися. Вони були на весіллях уже після послаблення карантину. Після гулянь потрапляють до нас у середньо-важких станах. Це все дуже серйозно. На жаль, люди не розуміють.

На Закарпатті відновлять роботу КПП на Абранському перевалі із проведенням температурного скринінгу тих, хто в’їжджає. Правоохоронці проводитимуть рейди. Закарпатці ж по-різному ставляться до чергових обмежень.

БЛІЦИ ЗАКАРПАТЦІВ

Це вже всім надоїло. Вже в людей почалась якась депресія. Це вже замітно.

Бачимо, що багато людей хворіють. То канєшно, що треба.

Думаю, може в тих районах, де така ймовірність більшого зараження. В принципі у нас в місті люди стараються більш-менш дотримуватися.

Треба посилювати. Тому що люди не дотримуються нічого. Без масок ходять.

Тим часом, готелі та літні тераси в регіоні і далі працюватимуть. Внутрішньообласний громадський транспорт їздитиме. Не відмінятимуть і залізничні сполучення.