Подробиці

Олександра МАЛЕЄВА, школярка

Мудрець сказав: живи, добро звершай. Та нагород за це не вимагай. Лише в добро і вищу правду віра людину відрізняє від мавпи-звіра.

Про добро сказано і написано багато. Марина Манзулич, вчителька початкових класів Ужгородської ЗОШ №1 каже: багато років поспіль перший класний урок у навчальному році стосується саме теми добра. Педагог починає заняття, учні заздалегідь підготувалися.

Ксенія ПОЛОВКО, школярка

Добро і є та категорія єдина, яка веде до світла кожного із нас.

Марія ДЕРБАК, школярка

Ми всі дуже дружні, ми ми всі маємо в наших маленьких сховищах велику доброту.

Вчителька Марина Омелянівна вирішила перейти зі слів до справи. Разом із учнями та батьками організували збір коштів для військовослужбовця, який став на захист Україні на сході.

Марина МАНЗУЛИЧ, вчитель початкових класів

Наші батьки і підтримали маю ініціативу. Це допомогти наразі зараз людині, яка у 2015 році поховала і воювала разом із своїм племінником. І так сталося, що дотепер племінника не стало. Дядько продовжував воювати, а зараз півроку тому повернувся у рідний свій Ужгород. Повернувся тому, що важко захворів.

Вчителька зізнається: коли розповіла про свою ініціативу учням – у багатьох із них побачила сльози на очах. Це, за її словами, і є справжній прояв доброти.

Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ, школяр

Я думаю, що це дуже потрібно. Це здоровя людини і воно саме головне у житті.

Батьки школярів не забарилися з допомогою. Запевняють: завжди з заохоченням відповідають на подібні заклики.

Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ, батько школяра

Ця акція, ініціатором якої вона була , у нашому класі є непершою. Два роки тому учні нашого класу разом із ними і їхні батьки уже організовували таку річ, як допомогу сестричці одної з однокласниць нашого класу на лікування. І Богу дякувати, це не тільки у грошах тут справа. Ця позитивнв енергія і щире бажання допомогти воно спрацювало і дівчинка Богу дякувати є здоровою.

Учні, батьки та педагоги і цього разу сподіваються, що їхня добра ініціатива стане у допомозі захиснику України. І заохочують інші навчальні заклади Закарпаття долучитися до доброї справи.