Подробиці

Рукодільниця Оксана Василян більше року тому відкрила власну майстерню «Коло маків». Сюди приходять жінки, аби відпочити після роботи, отримати порцію натхнення та створити власними руками якусь оригінальну річ. Це можуть бути квіти із шовку чи інших тканин, міні-шляпи та прикраси з коштовного каменю, шкіри та хутра.

Оксана ВАСИЛЯН, засновниця майстерні

Я навчу, я покажу, я направлю. Але при цьому я ніколи не обмежую. Тому що, якщо у людини є своє бачення, то він все-таки зробить так, як бачить він, а не я.

Майстрині гуртка «Коло маків» збираються майже щотижня. І кожного разу творять щось нове. Оксана приносить уже готові матеріали, камінчики та все необхідне, а далі – все у руках фантазії.

Оксана ВАСИЛЯН, засновниця майстерні

Це не найлегший процес. Це мінімум три години. Найпростіша квітка із синтетичної якоїсь тканини. Я відкриваю свої секрети. Мінімум три години. Ті, які складніші – і чотири, і пять. Може навіть два дні зайняти. Тому що в один день ми вирізаємо, фарбуємо, обробляємо. А другого дня ми збираємо. Частіше за все, буває таке, що  я вже готую матеріали. Обробляю тканину, приношу викройки. Тобто, ми не працюємо з нуля.

Рукодільниці також вчаться малювати та вишивати різними техніками. Активно долучаються до благодійних заходів. Нещодавно взяли участь у фотопроекті з особливими дітьми та їх мамами. На знімках вони усміхнені та щасливі. Автори намагатимуться зробити його всеукраїнським і долучатимуть колег із інших областей.