Подробиці

Закарпатські правоохоронці переконують – активно працюють, аби в день виборів у місті був порядок, для цього задіяно чи не весь склад поліції. Буде створено 25 груп швидкого реагування, порядок на вулицях охоронятимуть 300 поліцейських, ще 250 будуть у резерві. Як наголосив Сергій Князєв задіють і нацгвардію України, можливо на підсилення прибудуть і правоохоронці зі Львова. Всього 1000 правоохоронців.

Сергій  КНЯЗЄВ  в.о начальника Національної  поліції  Закарпатської  області

Весь особовий склад роти спецпризначення а також інші силові підрозділи спецпризначення будуть цілодобово нести службу. 13-го число, тобто сьогодні ми отримуємо бюлетені, решта буде 14-го числа. Станом на сьогодні ми маємо кілька повідомлень щодо порушення виборчого права., пов’язані вони з виборами Ужгородського міського голови. Всі вони внесені до єдиного обліку і розпочата перевірка.

Працівники СБУ закликають громадян бути активними і повідомляти про будь-які порушення виборчого процесу.

Олег  ВОЄВОДІН  керівник  УСБУ в Закарпатській  області

Ми хочемо вчергове звернутися до громадськості, до мешканців регіону, до виборців з проханням прийти і чесно реалізувати своє виборче право, не піддаватися на підкупи. УСБУ працює в посиленому режиму – цілодобово, створений оперативний штаб. Хоча порушення виборчого законодавства відноситься до підслідності органів міліції, СБУ на постійній основі також проводить в межах компетенції контроль за обстановкою в регіоні.

Також Сергій  КНЯЗЄВ наголосив, що наразі прокуратура розглядає проект підозри яку збираються оголосити одному з учасників підкупу виборців в Ужгороді.