Подробиці

Представники медичної галузі Закарпаття можуть стати кандидатами на здобуття найвищої громадської відзнаки для медиків – «Ордену Святого Пантелеймона». Про початок відбіркового туру номінантів у п’яти категоріях розповів голова регіональної ради «Ордену» Іван Миронюк.

Іван МИРОНЮК, голова регіональної ради «Ордену Святого Пантелеймона»

Організації в сфері здоровя, обєднання організацій пацієнтів або так звані пацієнтські організації, заклади охорони здоровя різних форм власності і наукові установи та навчальні заклади медичного спрямування. Дані організації висувають від себе кандидатів по кожній із 5 номінацій, якщо ми говоримо про «Орден Святого Пантелеймона», після чого подають визначений у положенні перелік документів у регіональну раду. Після чого регіональна рада починає розглядати надані кандидатури згідно документів, які були надані.

«Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоровя», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоровя» і «Взірець служіння суспільству» — це номінації по ордену. По медалі лише три номінації: «За лікарське мистецтво», «За турботу і ласку до хворого» і «За наукові розробки в медицині».

Особлива відзнака – «Медаль Святого Пантелеймона» – чекає на молодих українських лікарів та медсестер віком до 35 років. Головною метою ж нагородження є не тільки віддячити медикам за їхню сумлінну працю, а й змінити негативні настрої щодо роботи медичної галузі в Україні.

Іван МИРОНЮК, голова регіональної ради «Ордену Святого Пантелеймона»

Я взагалі особисто і всі члени нашої регіональної ради в Закарпатській області вважають, що в Закарпатті є дуже багато достойних медичних працівників і взагалі людей, які присвятили своє життя допомозі страждущим. Ми повинні відмітити наших працівників і подати їх на це нагородження.