Подробиці

Прийти, спробувати і назбирати яблука – запрошують усіх охочих представники плодорозсадника у Концові, що на Ужгородщині. Підприємство багато років займається вирощуванням саджанців, які є стійкими до грибкових захворювань.  Їхній сад – радше презентаційний. Вже другий рік поспіль сюди  запрошують усіх закарпатців — прийти і зібрати для своїх родин органічні яблука

Іштван  СЮЧ 

директор плодорозсадника

Наш розсадник займається вирощуванням саджанців плодовитих культур з цими сортами можна працювати в органіку. І щоб ознайомити з цим наше населення ми запустили акцію – Самозбір яблука. Ми запустили і таку програму, як органічний сад. Цього року сади оброблені лише органічними препаратами, які допущені в біо-вирощування.

 Цього року – урожай тішить, — кажуть аграрії. Яблука вродили дуже добре. Через те, що фруктів багато і стався обвал цін на плоди. Яблука із землі, які підійдуть для виробництва соку чи повидла, віддають по 1 гривні за кілограм, ті, що із дерева по 3.

Степан  ПАЛАДІ 

комерційний директор плодорозсадника

Минулого року через те, що були весняні заморозки в деяких регіонах України було пошкоджено 90, а десь і 100 відсотків цвіту. Тому був дефіцит яблука. В даний рік ми отримали дуже красиві врожаї.

 Соціальною акцією краяни користуються охоче, адже ціни у рази нижчі, ніж на ринку. Збирають у середньому по 50-100 кілограмів для родини. Є такі, хто бере й більше. Та головне, кажуть відвідувачі – це сам процес збору, що дарує гарний настрій

 Віталій  ФЕЩЕНКО 

відвідувач саду

Тут всі для родини збирають, хто сам живе – для себе збирає яблука. А так взагалі ми дуже любимо десь виїжджати на природу, а це можна сказати природа. І спілкуватися в такій формі зі світом.

 Ніна РАБЧИНЮК

відвідувачка саду

Хочу дома поставити яблучка, хай полежать, але це не зимні, то довго не полежать. Будемо тоді їсти, просто їсти і на сок то добре з літніх, а зимніх ще немає, кажуть будуть пізніше.

За зимовими яблуками сюди запросять через місяць, адже пізні сорти ще не достигли. На підприємстві кажуть – кликатимуть  людей на збір доти, доки будуть яблука, а їх цього року багато.