Подробиці

Ви прагнете більш м’якого і тихого керування чи мрієте про автомобіль, який максимізує ефективність використання пального, при цьому мінімізуючи викиди? Тоді Вам точно підходять Гібриди Toyota!

Вони заощаджують пальне, зменшують викиди і навіть перезаряджають свої батареї без підключення до електричної мережі. Ви могли подумати, що гібриди складні в обслуговуванні. Та насправді все навпаки – вони створені аби зробити ваше життя комфортнішим.

Валерій ОНУФЕР

консультант відділу продажу

Toyota перша у світі почала виготовляти гібридні автомобілі. У 1997 році на світ з’явився перший гібридний Toyota-пріус. У 2012 році ми почали офіційно продавати гібридні автомобілі на території України та у нашому автосалоні. У цьому році наразі у нас уже представлено такі автівки як Toyota Camry-Hybryd, Toyota CHR-Hybryd, Toyota RAW-4 (також гібридна) і Toyota Corola. Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» запрошує усіх охочих відвідати Дні тест-драйву Toyota CorolaHybryd з 5 до 15 жовтня!

 

Життя зручніше з гібридним авто! Аби самостійно ознайомитися із усіма перевагами, усіх закарпатських автопоціновувачів запрошують із 5 до 15 жовтня на Дні тест-драйву в дилерському центрі Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» за адресою: м. Ужгород, вулиця Собранецька,  124.