Подробиці

Мешканці міста не приховують свого обурення. З серпня проїзд у громадському транспорті зросте до 7 гривень. Кажуть: не готові платити нову ціну за старі умови.

У цих ні, ми проти. Весь народ проти, я так думаю. Як можна сюди 7 гривень, якщо дорогою він зупиняється, запах неприємний, водій курить, заходиш і водій на тебе дивиться таким поглядом дивним? Є водії, з якими навіть приємно їхати, а є такі, які і в автобусі не приберуть. Куди 7 гривень? У жодному разі.

У нас зарплата не така. Маршрутки могли їздити хоча б влітку. О пів на восьму маршруток уже нема і добирайся хоч пішки, хоч на таксі за 50 гривень. Хіба так можна?

Рішення про зміну проїзного квитка прийняли на засіданні виконавчого комітету міської ради. Вартість дорослого та дитячого квитка підніметься на дві гривні – до 7 і 5 грн відповідно.

Павло ЛОГВІНОВ

начальник управління економічного розвитку міста

За результатами комісії з питань реалізації державної політики в житлово-комунальній галузі рекомендовано встановити вартість проїзду одного пасажиру в розмірі 7 гривень та для учнів загальної середньої освіти 5 гривень з 1 вересня цього року.

Водії заспокоюють кількість пасажирів не зменшиться. І на це мають підстави.

Усе підвищують, усе дороге. Запчастини дорогі. Хто їздив досі, то і після того буде їздити – на роботу якось треба добиратися. Таксі ж не буде викликати. Краще заплатити трохи більше.

Основні три складові, які і регулюють здорожчання проїзду – це вартість палива, ставка водіїв та рентабельність. Але через відносно низькі тарифи перевізникам не вистачає коштів для технічного обслуговування транспорту.

Олексій КУЛЯ

голова ГО «Асоціація пасажирських перевізників м. Ужгорода»

Ви вийдіть у місто і подивіться на будь-який автобус на маршруті. У такому жалюгідному стані вони не були вже років 10, а то і 15. І проблема завжди лиш у чому? У нас тариф або політичний, або встановлюється через голосування. Чому ми не голосуємо за зміну ціни на дизпаливо, за зміну ціни на газ, за зміну ціни на запчастини? Чому не голосуємо за зниження мінімальної зарплати?

Богдан АНДРІЇВ

міський голова Ужгорода

Щоб вчасно отримували зарплату водії та весь технічний персонал – за це повинне комунальне підприємство отримувати кошти. Це комунальне підприємство отримує кошти виключно з вартості проїзду в цих автобусах і також частково ми компенсуємо вартості проїзду пільгових категорій громадян.

З осені на дороги Ужгорода вийдуть ще 10 нових Електронів. Під них об’єднають і продовжать старі та створять додаткові маршрути курсування.