Подробиці

Призупинити роботу громадського транспорту в Ужгороді вирішили на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій. Напередодні  опівдні маршрутки вже почали їздити з обмеженнями: не більше 10 пасажирів в одному автобусі. Ще раніше через введення карантину кількість транспорту на маршрутах скоротили вдвічі.

Юрій ГРОЗІНСЬКИЙ

водій

«Стараємся так, щоб 11 не підходив. Швидше поїхати. Обовязково рахуємо пасажирів. Третина або навіть одна четверта працюючих інше пільговики»

Михайло

водій

«Як ся їздить, ніяк ся не їздить. Кого возити, неє кого, треба закривати всьо. Де їх узяти, я стою 20 хвилин 2 пасажири, де їх узяти тих 10? Всі пенсіонери»

Пасажирів в автобусах і справді небагато. Більшість підтримують ініціативу про обмеження, але проти повного призупинення роботи.

Міран АБДЕЛЬГАНІ

ужгородка

«Ну не такі аж радикальні заходи мають бут. Бо є багато людей, що не мають власного транспорту і на таксі грошей нема. Пенсіонери от, як їм добиратися?»

Людмила ХМЕЛЬОВА

ужгородка

«Я не попадала так, щоб якісь обмеження. Я на Шахті працюю, з шахти приїхали, кілька людей було в автобусі.  А тепер чекаю автобус і не знаю що робити, чекати автобус чи йти пішком. По місту, ще може люди будуть добиратися, а ті хто з сіл, важко сказати»

Міжміське транспортне сполучення теж відмінили і це відразу спричинило значні незручності для багатьох краян. Шукати можливість доїжджати на роботу в Ужгород з села, довелося багатьом.

«Є такі роботи, що мусай іти на роботу і не знаю як будеме ся добирати. Нота раз за свій рахунок відпустку взяли»

«Взяв відпуск поки що»

«Поїду на машині»

«Подумаєме, може хтось з села буде їздити, бедеме ся здвонювати, або мінятися з дівчатами, щось придумаєме»

В Ужгороді після призупинення роботи громадського транспорту міська рада рекомендує всім підприємствам, які не пішли на карантин, забезпечити спільний довіз робітників.  

Богдан АНДРІЇВ

Ужгородський міський голова

«Я вважаю, що ці заходи, які ми приймаємо в нашому місті будуть превентивними, попереджувальними, бо на сьогоднішній день кращих ліків як самоізоляція немає»

Вже з 20 березня автобуси не будуть курсувати містом. Попередньо до кінця карантину, до 3 квітня.