Подробиці

Усі віконні конструкції на перший погляд однакові. Але вони є багатьох видів і виконують різні функції. Складаються з ПВХ-профілю, сталевого армування, склопакету і фурнітури.

Компанія «Nобілекс» виготовляє сучасні вікна європейського зразка. Представники відомого бренду наголошують: перш за все покупцям варто звертати увагу на монтажну глибину профілю.

Павло КУЧКОВСЬКИЙ, комерційний директор компанії «Nобілекс»

Бо профілі діляться, як правило, на класи. Складаються 60мм. шириною, 70 мм, 80мм. і більше. Це одна із ключових характеристик, на яку варто звертати увагу. Також профілі є класу А  і класу В. Клас А – це товщина зовнішніх стінок від 2,7 і більше мм. А профілі класу В – це товщина зовнішніх стінок 2,5. Це впливає перш за все на міцність конструкції.

Чим товща зовнішня стінка профілю – тим краще і довше працюватиме вікно. Його міцність залежить і від сталевого армування, яке знаходиться всередині конструкції.

Павло КУЧКОВСЬКИЙ, комерційний директор компанії «Nобілекс»

Основна характеристика цього металу – воно має відповідати усім нормам і кресленням виробника. І бути не менше на сьогоднішній день 1,5мм. Головною характеристикою загалом ще являється склопакет і фурнітура.

Склопакети бувають однокамерні, двокамерні, енергозберігаючі, сонцезахисні, мультифункційні. Вибір залежить від потреб клієнта.

Павло КУЧКОВСЬКИЙ, комерційний директор компанії «Nобілекс»

Ну і фурнітура. Є фурнітури є турецький виробник, німецький, український. Переважна більшість обирають німецьку. Так як вона себе зарекомендувала на ринку дуже давно. І в базі вони мають елементи протизламності, що дозволяє захистити своє помешкання.

Важливою функцією сучасних вікон є їхня енергоефективність – наголошують фахівці «Nобілекс». Це дозволяє істотно зекономити на комунальних сплатах та зберегти прохолоду приміщення влітку і тепло взимку.

Павло КУЧКОВСЬКИЙ, комерційний директор компанії «Nобілекс»

Як правило, зараз всі вікна або 70 мм. шириною і вище. Це дозволяє разом в поєднанні з склопакетом двокамерним, бо однокамерні уже так само не відповідають нормам двокамерним пакетом, де два скла енергозберігаючі, добитися оптимальних енерговтрат.

Разом з цим компанія «Nобілекс» пропонує мультифункційне скло зі срібним напиленням, яке гарантує, окрім енергозбереження, також ефективний захист від сонця.