Подробиці

Після тривалих новорічних свят необхідно повертатися до робочих буднів.  І тут важливо плавно переключитися на звичний ритм життя, аби не стати жертвою післясвяткової депресії. Психологи радять у перші декілька днів не накидатися на все і одразу, підвищувати навантаження поступово. Дехто, аби якнайдовше зберегти відчуття свята, не викидає ялинку мало не до весни. Блискітки, іграшки та прикрашена оселя додають настрою після робочих буднів.

Наталія БРАТАСЮК, психолог

Найгірше себе почуватимуть ті, хто дуже добре вклався у святкування. Якщо ви так усі свята дуже гучно, дуже інтенсивно, дуже так енергійно святкували, то настане друга фаза. Таке саме занурення в якийсь інший стан. Розслаблення, безсилля, можливо, якоїсь апатії. Це буде такий депресивний настрій, ніби.

Новорічні свята – це ще й ситні застілля, які тривають декілька днів. За статистикою, закарпатська жінка у цей період може набрати від 3-х до 5-ти кілограмів. Найбільш калорійними на святковому столі є страви, приготовані на олії. Дієтологи радять не смажити їх, а запікати у духовці. Також небезпечною для фігури є  їжа з соусами, особливо купленими в магазині.

Марія ЛЕВИЦЬКА, дієтолог

Якщо вже так трапилось, що ви переїли, потрібно тут уже не впадати в крайнощі, коли ви хочете відновитись, не сідати на строгі дієти. Харчування потрібно поділити на 4-5 прийомів. Це як вам зручно. Не потрібно ні в якому разі сідати на монодієти. Під час усіх застіль дуже постраждав наш питний режим. Ми випивали все, окрім звичайної води. Тому обовязково відновіть питний режим.

До тренувань також необхідно повертатися плавно. Не потрібно займатися у залі кожного дня по 3-4 години. Це тільки зашкодить здоров’ю. Достатньо 2-3-х разів у тиждень. Обов’язково, аби заняття включало кардіо, силові навантаження та розтяжку.