страйк, студенти, Закарпаття, страйк студентівІнформація про скорочення стипендіатів в УжНУ набула неабиякого розголосу. Окрім обурення громадськості, на рішучі кроки наважилися самі студенти. Створивши групу у соціальній мережі «Вконтакте», вони розповсюджують інформацію про страйк, який може відбутися днями в обласному центрі Закарпаття:

Нещодавно стало відомо , про підвищення середнього стипендіального балу в ужгородських університетах (який попередньо був 4.0 ) від 4.2 до 4.9 залежно від факультету. Таке неподобство є наслідком браку бюджетних коштів ( з неофіційних джерел тільки 60% від потрібної суми). При цьому,це рішення було оголошено вже після зимової сесії. Щасливі студенти, які спокійно здали екзамени на 4, отримали «приємний» сюрприз.

Тому, на сьогодні є важливим, довести що студентству не байдуже, і не допустити подібних скорочень ні тепер, ні в майбутньому.

У разі, якщо група набере потрібний резонанс, треба влаштувати мітинг перед будинком Обласної Ради.

Мета: відновлення «втрачених» стипендій за рахунок додаткових дотацій з Державного Бюджету до стипендіального фонду, тобто вибороти право на отримання стипендій студентами, які набрали середній бал 4.0 за підсумком зимової сесії

Новини Закарпаття