Подробиці

Аліна ГАЛАШ, журналіст

Коли немає вільного часу, а виглядати бездоганно потрібно вже зараз, на допомогу прийде експрес макіяж від Марини Половко.

Успішна жінка та турботлива мама, яка встигає за новими тенденціями краси.  Незважаючи на те, що створює ніжні та загадкові образи Марина всього лише рік, вона вже відвідала безліч майстер-класів в Україні та спробувала себе у ролі власниці студії краси. Якщо в арсеналі жінки немає достатньо вільного часу, не варто впадати в паніку – каже Марина, слід навчитися наводити красу швидко та ефективно.

Марина ПОЛОВКО, візажист

Експрес макіяж – це макіяж, на який ви можете витратити максимум 15 хвилин зранку коли ви спішите. Для цього вам потрібно обов’язково підготувати шкіру – це зволоження, і подальші етапи нанесення косметичних засобів. Із засобів обов’язково має бути зволожуюча база, тональна основа і пудра.

Для того, аби шкіра виглядала свіжою та зволоженою, потрібно використовувати денний крем, який підійде саме вашому типу шкіри.

Марина ПОЛОВКО

візажист

Основне правило яким треба користуватися – це сухе по сухому, жирне по жирному. Тобто спочатку нанести тональну основу, потім пудру, і вже сухі коректори, рум’яна, хайлайтер, це основне правило.

Накладаючи макіяж, треба мати почуття міри. За словами Марини,  важливо не зіпсувати шкіру перед нанесенням мейку. Адже подряпини та почервоніння часто складно замаскувати. А що ж має бути в сумці кожної дівчини?

Марина ПОЛОВКО

візажист

З косметики це може бути пудра, для того щоб протягом дня поправляти макіяж, блиск, помада, ну і дзеркальце.

Як підготувати нашу шкіру до макіяжу, та як швидко нанести красу на обличчя, — секрет привабливості розкриває Марина Половко.

Марина ПОЛОВКО

візажист

Зазвичай зранку я користуюся патчами під очі, і поки я збираю донечку, вони роблять свою дію, зволожують. Потім база, тон, пудра і вже коли я на роботі можу підправити свій макіяж.

Нюд у макіяжі, використання природних відтінків допоможе підкреслити ніжність образу навіть за 15 хв, — переконують візажисти.