Подробиці

Допомагати – легко. Ужгородці долучаються до всеукраїнського флешмобу Let’s help babusya. Умови прості: придбати літній людині необхідні продукти у супермаркеті і розплатитися за них на касі, між цим поспілкуватися, обійняти, зробити спільне фото на згадку і завантажити його на свою сторінку у соцмережі із хештегом #Letshelpbabusya.

Ксенія Шокіна випадково натрапила на інформацію у соцмережах. Спочатку, за браком часу, вирішила надіслати кошти волонтерам на картку. Та доля розпорядилася інакше. У супермаркеті зустріла дідуся. І одразу ж вирішила стати для нього добрим Миколаєм. Чоловік зніяковів, коли Ксенія запропонувала наповнити його кошик продуктами і нишком витирав сльози.

Ксенія ШОКІНА, учасниця флешмобу

Правда, у нього були сльози. Я боялася від нього відійти, щоб він не втік. Тому я йому кажу: Ви тут побудьте повибирайте собі булочку, а я збігаю зважу банани. Я повертаюся, а він стоїть хустинкою сльози витирає. Ми трошки пройшли далі, а він і далі стоїть хустинкою сльози витирає. Ну звичайно, що для них це неочікувано.

Я думаю, що це варто підтримувати, варто пропагувати. Але у них є можливість долучитися волонтером. Бути людиною, яка буде руками. Які будуть виконувати ці дії. Якщо у тебе немає грошей, ти можеш бути руками, які це зроблять.