Подробиці

Березень 2020-го не тільки змінив ритм життя українців. А ще й неабияк «вдарив по кишенях». Продавці закарпатських ринків кажуть: втратили сотні тисяч гривень. Закупили товар, а реалізувати його не змогли. Продукти просто зіпсувалися.

Наталія, продавчиня

Карантин на все впливає. Народ дуже мало на базари ходить. Дома сидять не виходять з дому. А так беруть помалі. По пів кіло, кілограм.

Продуктів на прилавках вдосталь. Більшість овочів імпортні, або тепличні. Врожай на городах ще не «зійшов», — кажуть продавці. Тому ціни поки «кусаються».

Оксана, продавчиня

Помідори – 45. Огірочки – 40. Були трошки дешевші. Зараз піднялися. Напевно. Через погодні умови. Це все парникове. Зараз на городі ще нічого немає. Ще зарано з огорода. Зниження цін буде, коли вже буде все з огорода. Трошки дешевше буде.

Сезонний ж фаворит серед покупців – свіжа полуниця. Ще тиждень тому за кілограм просили 100-110 грн. Зараз же ціни знизилися.

Руслана, продавчиня

Ягодки від 60 до 80 грн. Залежно які. Є більша, менша.

Наталія, продавчиня

Навпаки. Подешевшала полуниця. Ціна – 70 грн.

Змінилася також гуртова вартість м’яса – тому ціни на ринках зросли. Вплинуло на це подорожчання кормів для тварин, – запевняють продавці.

Тетяна, продавчиня

На закупку на свинину ціни підняли. І ціни залишилися такі ж самі як на Пасху. В середньому бекончик іде по 180 грн. Сало просте по 130 грн. Солене – 140-160. Мясо так і лишилося. 250. І ковбаса 250.

Та все ж товару багато не закупляють. Покупців значно поменшало.

БЛІЦИ ПОКУПЦІВ

Я рідко ходжу. Бо мене ноги болять. Я лиш іду так. Раз. Два раз. Дорожче і взагалі тяжко.

Клубніку от купила, яйця. Багато нє. Інколи і не кожен день, як колись ходилося.

З’явилася на прилавках і молода картопля. За кіло просять стільки ж як і за тропічні банани – в середньому 35грн. Ріпчаста цибуля ж тим часом дешевшає. Коштує 10-14 грн.