Подробиці

У 2017-му році дещо змінилися умови прийому до Ужгородського національного університету. З 29-го червня приймальна комісія вишу працюватиме без вихідних. Заяви можна подавати як онлайн, так і особисто. Подача електронних заяв відбуватиметься з 12-го по 26-те липня. Для уникнення перевантаження серверів баз даних випускники матимуть можливість створити власні електронні кабінети.

Петро ГОРВАТ, відповідальний секретар приймальної комісії УжНУ

Це веб-сторінка, куди буде завантажено їхні персональні дані, копія їхнього додатку до атестата, копія кольорової фотографії і можливо ще деякі документи, про що буде повідомлено їх додатково. Вступник з 29-го червня може скористатися відповідними сервісами Поки що вони недоступні. Тобто заходити на цей сайт поки що не варто. Там нічого не працює. Як тільки ці сервіси будуть доступні – вступник створює електронний кабінет і це вже є його підготовка до подачі електронних заяв.

Цьогоріч вступник має право подати 9 заяв на місця державного замовлення з чотирьох спеціальностей, включаючи денну і заочну форми навчання. Після цього абітурієнт повинен визначитися з пріорітетністю кожної з них. Ще однією новацією є підвищення  мінімального балу сертифікату з конкурсних предметів на медичні спеціальності.  Щодо пільговиків – їм необхідно подати підтверджуючі документи для переведення на державне замовлення. Якщо вільних місць немає, то використовуватимуть місця суміжних спеціальностей та із загального обсягу університету, а якщо й цього не вистачатиме – керівництво вишу звертатиметься до Міністерства освіти і науки України. Рейтинговий бал випускників сільських шкіл множитиметься на коефіцієнт 1.02. Обов’язковою умовою є підтвердження місця проживання.