Подробиці

«Вихід є!», — сказали тренери і перелаштувалися працювати в умовах карантину вдома. Хтось переніс усе обладнання зі студії у власну квартиру, а хтось замінив професійну штангу на величезну колоду, а степ – на звичайні сходи.

Анастасія ШАПАР

тренерка

Колона, на яку можна застрибувати, можна різні вправи робити, можна присідати. Тобто, вони різні за висотою і замінюють тумбу. Вони різною висоти і тут хто на що здібний та яку силу має в ногах. Сьогодні це менше, завтра – більше. Штангу, наприклад, я змогла замінити такими великими брусками дерева.

Анастасія каже, було б бажання, а схуднути і привести себе у форму можливо будь-якими способами. Карантин не став на заваді її любові до спорту.

Анастасія ШАПАР

тренерка

Я так тренувалася більше двох місяців. Можу сказати, що побачила суттєвий результат у плані своєї фізичної форми. Хтось скаже, що на карантині погладшав і став погано виглядати. Я не можу це про себе сказати, як би нескромно це не звучало.

Ліка ж не лише тримає себе у відмінній спортивній формі, а і тренує онлайн своїх клієнтів зі студії. Безліч флеш-мобів та нових проектів створила тренерка в умовах пандемії. Кілька гантель, килимок, штатив та підсвітлення і можна виходити у прямий ефір у соцмережах.

Ліліана ЄРМОЛЕНКО (Ліка Фітденс)

тренерка

Онлайн-тренування я проводила абсолютно безкоштовно для всіх охочих. Нас збиралося по 100-150 людей в ефірах. Дівчата отримали масу задоволення. Я навчилася контактувати з людьми через екран телефону. Я набула нового досвіду, у мене з’явилися нові знайомі, серед яких багато з країн Європи. Це, насправді, як великий мінус для нас усіх, особливо фінансовий, так і величезний плюс.

За своїми дівчатами Ліка слідкує і радіє їхнім успіхам. Тренерка каже, не всі набрали зайву вагу і навіть змогли підготувати свої тіла до літа.

Ліліана ЄРМОЛЕНКО (Ліка Фітденс)

тренерка

Проводилися онлайн проекти схуднення. І я вам скажу так: не всі набрали. Дуже багато дівчат і жінок спромоглися досягти крутих результатів, перебуваючи на карантині, змогли змінити свою зовнішність, свої фігури та покращити свій стан здоров’я.

Хто б там що не казав, а вихід завжди є. Нехай вашою спортивною залою буде парк, а спортивне обладнання обмежиться лавицею та кількома камінцями. Якщо здоров’я від таких тренувань покращиться, то ви точно все робите правильно.