Подробиці

АРХІВ від 5.11. 2019


З настанням холодів люди починають більше хворіти. Погана погода та нестача вітамінів сприяють послабленню імунітету. Ми запитали ужгородців про їхні методи, як вберегти організм від вірусів та застуди.

Наприклад я люблю пити воду з лимоном. А ще мій батько радить їсти багато часнику. Але це, звичайно, поради не для всіх. Якщо ви плануєте йти ввечері на побачення, то краще не вживати таких заходів.

Займатися спортом і дбати про себе, в першу чергу. І постійно відвідувати свого лікаря.

Спорт – це більше якісь силові і кардіо-навантаження. А для імунітету треба фрукти і овочі.

Найпопулярніші продукти, якими люди зміцнюють імунітет – це цитрусові, а особливо лимон, а також часник та цибуля. Вони допоможуть запастися необхідними вітамінами на довгий проміжок часу. Лікарі ж таке твердження вважають хибним.

Світлана ОПАЛЕНИК

лікар терапевт-дієтолог медичного центру «EndoClinic»

Взагалі, імунітет накопичити не можна. Так, як і не можна виспатися наперед. Це є постійна наша праця над собою і це є постійна підтримка здорового способу життя, здорового харчування, активної форми і це має бути пожиттєво.

Імунітет – це багаторівнева система організму. Головна його функція – захист від шкідливих та небезпечних мікроорганізмів і вірусів. Вітаміни ж для зміцнення імунітету можуть бути різними.

Світлана ОПАЛЕНИК

лікар терапевт-дієтолог медичного центру «EndoClinic»

Наразі не існує ніяких чудодійних пігулок, які можуть підтримувати або покращувати наш імунітет. Найкращими імуностимуляторами в організмі є такі продукти, як лимон, цитрусові, овочі, фрукти, мед, горіхи. Дуже хорошим імуностимулятором рослинного походження є імбир. Дуже корисними є суміші, такі як імбир, мед, лимон.

Окрім цього, не менш дієві методи зміцнення імунітету  — це здоровий сон, уникнення стресів та прогулянки на свіжому повітрі.