Подробиці

Волонтери спільно із майстринями Ужгорода запускають серію святкових зимових  майстер-класів – «Ведмежа майстерня». Акція уже є традиційною: у дружній атмосфері можна навчитися власноруч виготовляти красу у найкращих хендейдерів Ужгорода, а також тепло поспілкуватися. Старт – 9 грудня, і далі в усі суботи до Нового року.

Альона БУЛИНА, майстриня, волонтерка

Запрошуємо вас на серію благодійних майстер-класів, організованих спільно Рухом підтримки закарпатських військових та ужгородських майстринь. Майстер-класи матимуть кілька направлень. Це декупаж, миловаріння, вишивка або навіть створення святкового настрою, декору із підручних матеріалів, з того, що у кожного є вдома. Все робитиметься із натуральних матеріалів, приходьте усі, з дітками, будемо радо вас чекати

 Офіційна сторінка заходу «Ведмежа майстерня» у ФБ: https://www.facebook.com/events/150263362272126/

Майстер-класи відбуватимуться у Закарпатському музеї народної архітектури і побуту, Ужгородському замку та на офісі Руху підтримки закарпатських військових (вул. Гойди, 8). Зареєструватися до участі та дізнатися про усі подробиці благодійних майстер-класів можна на офіційній сторінці заходу у Фейсбуці (https://www.facebook.com/events/150263362272126/). Усі кошти, зібрані з внесків учасників, будуть спрямовані на лікування та реабілітацію закарпатських вояків, які були поранені чи отримали захворювання на фронті.