Європа, Евросоюз, закордонний паспорт, біометричний паспортУкраїнцям буде дозволено в’їзд до Євросоюзу за діючими закордонними паспортами, без наявності у них біометричних паспортів, і після 1 червня 2013 року. Про це повідомив «Українській правді» представник України при Європейському Союзі Костянтин Єлісєєв, коментуючи заяву депутата від Партії регіонів Василя Грицака щодо майбутнього заборони.

«Поширена в окремих українських ЗМІ інформація про нібито запровадження Європейським Союзом з 1 червня 2013 вимоги про наявність у громадян третіх держав, у тому числі громадян України, біометричного проїзного документа не відповідає дійсності», — зазначив Єлісєєв.

«Разом з тим наявність біометричного проїзного документа буде умовою безвізового в’їзду в ЄС після прийняття Європейським Союзом рішення про скасування віз для громадян України», — додав він.

Як відомо, у п’ятницю депутат від Партії регіонів Василь Грицак, автор закону «Про Єдиний державний демографічному реєстрі та документах, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», заявив, що з 1 червня 2013 українців можуть не пустити в країни Євросоюзу без біометричних паспортів.

 podrobnosti.ua