Подробиці

Підсумки першого навчального тижня у обласному центрі підбили на брифінгу в Ужгородській міській раді. Наразі відомо, що серед дітей чи працівників дитсадків, а також шкіл, з часу відновлення їхньої роботи, випадків захворювання не було. Міське управління освіти щоденно здійснює моніторинг відвідуваності дитсадків та шкіл, збирає інформацію про забезпеченість закладів засобами захисту. Для шкіл і садочків міста за кошти міського бюджету закупили захисні маски, щитки для співробітників, деззасоби, безконтактні термометри. На наступній сесії міськради планують виділити 1,2 мільйона гривень на додаткові закупівлі засобів індивідуального захисту.

Богдан АНДРІЇВ – Ужгородський міський голова

«У випадку якщо дитина забуде або загубить маску, то обов’язково навчальний заклад її надасть. Якщо ж будуть такі випадки, що будуть у когось просити допомогти, купити чи принести з дому, про ці випадки прошу повідомляти управління освіти, керівника навчального закладу або відділ запобіганню корупції, або безпосередньо мені. Щоб таких випадків не було, якщо ж вони будуть ми будемо їм запобігати і притягати причетних до відповідальності. Стосовно того якщо буде виявлена дитина із підтвердженим діагнозом COVID-19, думаю що таких випадків не буде, однак якщо виявиться що дитина захворіла то у такому разі клас закривається. У деяких навчальних закладах де є понад 30 дітей у одному класі, за рішенням керівництва навчального закладу ці класи розділили навпіл. Тож вони навчаються через день або потижнево»

У школах затвердили тимчасовий порядок організації освітнього процесу на період карантину для кожного окремого закладу, зважаючи на можливості та кількість дітей. Усі учні 1-4 класів вчаться щоденно, старші ж – в школах №2, №4, №5, 6, 8, 12,15, 19, №20, Класичній гімназії – через день або через тиждень. Такий поділ запроваджено в класах, де більше 30 дітей. Нагадуємо, за рішенням Державної комісії ТЕБ та НС – Ужгород продовжує залишатися у помаранчевій зоні карантину.