Подробиці

Проект про творчих та креативних, проект від не менш творчих і креативних – усе це про «Ужгород в обличчях». Його реалізовали за підтримки Українського культурного фонду на базі закладу «СироВина». Впродовж пів- року організатори проводили творчі зустрічі із знаними містянами. Вони ділилися знаннями, думками та емоціями.

Ольга ТОЇЧКІНА співорганізаторка та ведуча проекту «Ужгород в обличчях»

Можна сказати, що проект незакінчується, а все тільки починається. Дуже багато позитивних емоцій від проекту. І зараз останні ці фото потрапляють в мережу і нам пишуть: Ви тільки не зупиняйтеся.

Банди ШОЛТЕС письменник, учасник проекту «Ужгород в обличчях»

Взагалі кожен проект, який стосується Ужгорода чи того, що тут відбувається і стосується того, хто тут живе він підходить до цих речей по-своєму. Показує Ужгород з своєї сторони. І чим більше таких проектів – краще, бо кожен може собі знайти щось цікаве.

Альона  КАМІНСЬКА  засновниця і керівниця студії сучасного танцю «БЛІЦ»

Тут люди, які аналізують якісь речі, вони діляться своїми думками, і я думаю, що тоді й інші про це думають, і тоді це змінює наш з вами простір.

Ольга ТОЇЧКІНА співорганізаторка та ведуча проекту «Ужгород в обличчях»

Ужгород багато людей характеризує як інтелігентне місто. Люди казали що це інтелігентне місце і дуже творче. Я думаю, що треба піднімати цей напрямок. І людей тут багато, усі цікаві, усі зі своєю історією життя. Ми хочемо показати Ужгород творчим, благополучним, мистецьким і знову ж інтелігентним – мені б цього дуже хотілося.

Еміл СОКАЧ  художній керівник і диригент камерного хору «Cantus»

Здається мені це дуже цікава ідея, бо ми живемо в одному невеликому місті і це нагода познайомитися з людьми, які ходять разом з нами і вони поруч нас завжди, але ми про них нічого не знаємо, не знаємо хто вони такі.

Андрій та Олеся ВОЗНИЦЬКІ учасники проекту «Ужгород в обличчях»

Чим цікавий нам цей проект? Буває така ситуація що нас знають по всій Україні, нас знають за кордоном, а приходять ужгородці і дивуються. Що ми ніколи не чули про вас і не знали. От тому нам цей проект і є для того аби на наше рідне місто про себе сказати.

Ольга ТОЇЧКІНА співорганізаторка та ведуча проекту «Ужгород в обличчях»

Зараз ми плануємо зустрітися із всіма нашими героями. Деякі герої між собою не знайомі. Ми зробимо дружню зустріч з келихом вина, аби поспілкуватися. Ми плануємо далі, але це буде уже наступний рік. Сподіваюся, він буде лояльніший ніж 2020 і ми зможемо і самі обирати вина і запросити трохи глядачів аби вони могли познайомитися з героями.