Міжнародний фестиваль та семінар бойових мистецтв, Ужгород, карате, бойові мистецтва, спорт

В Ужгороді відбудеться Міжнародний фестиваль та семінар бойових мистецтв

Спортсмени з України, Чехії та Словаччини продемонструють переваги занять спортом та активного способу життя під час Міжнародного фестивалю та семінару бойових мистецтв в Ужгороді.

14-16 червня 2013 року в ПАДІЮНІ (Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості, м.Ужгород, наб. Студентська, 8) відбудеться Міжнародний фестиваль та семінар бойових мистецтв, що проводитиметься в рамках проекту «Екстремальні види спорту для кращого життя», фінансованого Програмою транскордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 рр.

Семінар та майстер-класи проводитиме Бранч-президент Чехії з Шидокан карате Мирослав Коневич (3 дан). Завершенням 3-денного заходу буде Міжнародний фестиваль бойових мистецтв, що відбудеться 16 червня. У фестивалі візьмуть участь іноземні та вітчизняні клуби бойових мистецтв, для бажаючих подивитися яскраве дійство та оцінити майстерність спортсменів вхід вільний. Організатори — Закарпатська обласна федерація кіокушинкай карате, Асоціація студентів-економістів Закарпаття, Громадська організація “Ініціатива регіонального розвитку та транскордонного співробітництва”, Спортивний клуб “Магнезіт Ферона Кошице” (Словаччина).