В Ужгороді стартував ПОРАБУЛО ФЕСТ 2012

В Ужгороді стартував ПОРАБУЛО ФЕСТ 2012

30 серпня в Ужгороді, вже традиційно, на території амфітеатра стартував фестиваль «ПОРАБУЛО». Це вже четвертий за рахунком фестиваль, який організовують активні представники творчої молоді Закарпаття. На відміну від минулорічного фесту, коли погода залишала бажати кращого, цього року ужгородці мають змогу відпочити більш комфортно.

Основною задумкою організаторів, з самого початку було те, щоб кожен гість фестивалю мав можливість стати учасником подій які відбуваються у «порабульному світі» . Для цього, з кожним роком проводиться все більше і більше цікавих майстер-класів для гостей фестивалю. Цього року організатори підготували для відвідувачів майстер-класи з розписування тіла хною, скляний майстер-клас, один із самих цікавих та видовищних майстер-класів — начальні навички з гончарного діла, вже ставший традиційним — розписування одягу, майстер-клас із зав’язування вузлів. Всі бажаючи мають змогу власноруч помалювати на підготовлених для цього холстах.

Цього року з’явилась можливість відвідати майстер-клас з фріз лайту — малювання світлом, який проводять хлопці зі Smile Studio.

Починаючи з 18.00 перед сценою зібралися люди, які бажали попускати величезні мильні бульбашки. Результати можна побачити на фото 🙂

Дуже цікавим видався показовий виступ представників Закарпатської федерації кіокушин-кан карате, після чого на сцену вийшла музикальна команда «308», яка додала драйву своїм виступом. Саме в цей день, один із участників команди — Андрій Шаповалов, більш відомий як Андрій Шап святкує свій День Народження. Адміністрація порталу УЖІНФОРМ щиро вітає цього талановитого музиканта зі святом.

На перший день фесту заплановано також виступ групи «Цедра» з міста Чоп, ужгородці «Елегантно зіпсовані», відбудеться показ дизайнерського одягу, виступ танцюристів із «Blitz», львівського гурту «К402». Хедлайнером першого дня фестивалю стали гості з Чернівців — «Гуцул каліпсо».

За годину до опівночі публіку зворушила своїм виступом група з показом вогняного шоу. На протязі 15 хвилин ужгородці та численні гості фестивалю з інших міст споглядали за файер-шоу, від якого тяжкого відвести очі.

Щоб трошки поринути в атмосферу фесту, пропонуємо вам переглянути фото та відеорепортаж спеціально підготовлені для наших читачів.

Таким видався день перший фестивалю «ПОРАБУЛО-2012», найближчим часом очікуйте продовження…

Більше фото ТУТ та ТУТ 

Юрій Ломакін, фото/відео автора

IMG_7817.JPG IMG_7824.JPG