Подробиці

Знайомтесь, це Ялиця Нордмана, королева серед різдвяних ялинок. Вона виростає в спеціальних розплідниках Данії. Завдяки постійному догляду, датська ялинка відрізняється бездоганною конусоподібної формою і рівномірною зеленою хвоєю. «Barvinok-Plants» подбав про те, щоб ялиці з Данії цьогоріч потрапили в Ужгород.

Яна ОПАЛЕНИК

менеджерка з продажу ялинок

Чому саме ялинка з-за кордону? Тому що ми за збереження наших українських Карпат, а ці ялинки вирощені спеціально на ялинкових плантаціях для того, щоб радувати і милувати наше око на Новорічні свята. Перевага їхня в тому, що ялинки не коляться, мають гнучкі гілочки, які не коляться. Ця ялинка не обсипається так, як інші ялини, тобто звичайна ялина.

Перед тим, як потрапити у ваш дім на свята, датська новорічна ялина росте близько 10 років. Кожне деревце має свій індивідуальний номер і вирощується в екологічно нейтральній технології, без застосування сильнодіючих хімічних препаратів. Придбати таку ялицю в Ужгороді можна у трьох точках продажу.

Яна ОПАЛЕНИК

менеджерка з продажу ялинок

Наші місця для продажу ялинок – це Боздоський парк, навпроти торгового центру, також на вулиці Баб’яка і біля аеропорту навпроти торгового центру. Ціни від 1300 грн до 1500 грн. Висота від 1.30 м. до 2.80 м. – це найбільша, яка в нас була.

Особливий догляд за ялинкою не потрібний. Та для того, щоб дерево довго зберігало свою свіжість, не ставте її поряд з обігрівальними приладами і регулярно зволожуйте повітря навколо неї, а також саму хвою. Як приємний бонус: крім ідеальної форми, ці датські ялинки здатні простояти в приміщенні більше місяця. І вони зберігають свій первісний вигляд, не обсипаються і не жовтіють.