Подробиці

Вже одинадцятий рік поспіль в Україні діє благодійна організація «Від серця до серця», яка завоювала довіру та підтримку українців. Нещодавно відновилась її діяльність у Донецькій і Луганській областях. За результатами акції, яка відбувалася з 4-го по 24-е квітня, в Україні було зібрано більше 3-х мільйонів гривень, а, зокрема, в Закарпатті 309  тисяч. Цьогоріч ми стали другими в рейтингу, поступившись місцем Вінницькій області. Напрямок збору коштів – реанімаційне медичне обладнання для дітей. Щороку до акції долучаються вищі навчальні заклади. Цьогоріч студенти УжНУ зібрали майже 8 тис. грн.

Рушійною силою організації є волонтери. Найкращим з них у Закарпатті визнали студентку 1-го курсу УжНУ факультету міжнародної політики, менеджменту і бізнесу, Марію Мич, яка впродовж одного дня зібрала понад 1 000 грн.

«Ми пропагандуємо, можна так сказати, благодійність із посмішкою. Цього року були розроблені кольорові скриньки і вся кольорова поліграфія, аби волонтери, які пропонують долучитись до акції, пропонували це з посмішкою. І ті люди, які роблять благодійність, роблять внески також робили це з посмішкою, а не зі слізьми на очах. І це основна відмінність від інших благодійних акцій, які відбуваються по Україні», — Богдан ІЩУК, голова правління всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця».