Подробиці

Вулиця Собранецька є найдовшою в Ужгороді. Вона перезавантажена автомобілями, паркуватися ніде, тому водії залишають машини просто на тротуарах.

Іван, водій

Ну а куди ставити машини? Все-одно будуть ставити. Можете поставити тут хоч вісім знаків, але ситуація така, що машини будуть ставити тут. І нічого не поробиш.

Олена, пішохід

Це неправильно, тому що тут проходять не лише самі пішоходи, але й проходять мами з дитячими колясками, різні люди. Так що я думаю, що, якщо все по-чесному, все по правилах, то думаю, що має бути все відносно певних розпоряджень, законів, правил. У кожній галузі є  свої спеціалісти, які приносять певні висновки.

Аби якось вирішити ситуацію, громадські активісти запустили уже другу в Ужгороді публічну консультацію стосовно встановлення на вулиці болардів. Спеціальних кам’яних конструкцій, які б не дозволяли автівкам паркуватись на тротуарах та дали право пішоходам вільно користуватись виділеними для них смугами.

Микола ЯЦКОВ, регіональний координатор Інституту «Республіка»

Пропонується чотири позиції: чи облаштовувати ці боларди з двох боків. При умові певної дистанції, або взагалі вони є зайвими на цій вулиці.

Закарпатці можуть проголосувати онлайн за посиланням: «vdmk.org/2886» , або, надіславши смс-повідомлення: «8367 (пробіл) номер відповіді» на номер 0931770035. Публічна консультація триватиме до 1-го серпня.