Подробиці

Ужгородський національний університет увійшов до одного із найавторитетніших світових рейтингів QS World University Rankings. УжНУ серед 20 українських вишів, які включили до регіонального рейтингу. Обійшов низку столичних університетів і займає наразі 11 місце. Окрім цього, УжНУ – і серед 350 кращих вишів Європи, Центральної Азії та країн, що розвиваються. Для того, аби потрапити до рейтингу QS вищий навчальний заклад повинен відповідати низці критеріїв.

Мирослава ЛЕНДЬЕЛ, проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи

Це є якість освітньої діяльності, це якість наукової діяльності, це участь університету в міжнародних мережах, це є кількість іноземних студентів і це є відгуки роботодавців та академічної спільноти про діяльність спільноти та її випускників. І ми раді, що за цими показниками ми відчуваємо себе дуже впевнено серед інших університетів світу.

Однак цьому передувала 2-річна клопітка робота усієї команди університету, збір матеріалу та перевірка відповідності критеріям оцінювання.

Ганна МЕЛЕГАНИЧ, канд. політичних наук, керівник Ресурсного центру

До збору інформації долучалися різні відділи ректорату, факультети.

І професорсько-викладацький склад, які надавали контакти різних осіб, з якими співпрацюють в різних навчальних закладах.

Уже наступного року в УжНУ збільшать кількість державних місць на рівні магістратури. Їх Міносвіти і науки виділяє, враховуючи багато критеріїв, один із них – саме включення вишів до найпрестижніших міжнародних рейтингів.