Подробиці

Візитна картка кожної дівчини – її обличчя. Здорова, чиста, сяюча шкіра – невід’ємна складова жіночої вроди. Та в післязимовий період через ряд несприятливих факторів шкіра, як правило, в неналежному стані.

Христина КРАСОТКІНА

косметолог

Взимку від сильного морозу звужуються судини. В результаті шкіра тьмяніє, порушується її гідро-ліпідна мантія, тобто вона зневоднюється. Можна помітити елементи шелушіння. І тому важливо навесні активно зволожувати шкіру.

Окрім зволоження, весняний догляд передбачає ще низку факторів, які впливають на стан шкіри.

Христина КРАСОТКІНА

косметолог

З приходом активного сонечка, весною дуже важливо користуватися сонцезахисним кремом.  Тобто 15-30 одиниць, цього в принципі буде достатньо. Також важливо вживати вітаміни і мінерали, які містяться в овочах і фруктах, тому що нестача вітамінів негативно впливає на стан нашої шкіри.

 Хибно вважати, що, аби мати здорову й чисту шкіру – треба ледь не жити в кабінеті косметолога. Основою є якраз домашній догляд, який повинен бути регулярним і правильно дібраним.

Христина КРАСОТКІНА

косметолог

Для того, щоб доглядати за шкірою вдома, потрібно виконувати програму «мінімум». Вона складається з трьох етапів. Перший – це очищення шкіри за допомогою гелю або пінки для вмивання. Другий етап – тонізація за допомогою тоніку, обов’язково безспиртового. І третій етап – зволоження. Ми використовуємо зволожуючий крем по природі нашої шкіри.

 Чудовим доповненням до програми «мінімум» є салонні процедури. Добирати їх варто індивідуально, зважаючи на тип і стан шкіри та  бажаний ефект.

Христина КРАСОТКІНА

косметолог

У весняний період я рекомендую обов’язково робити чистки обличчя, зволожуючі процедури. Це можуть бути маски або безінєкційна мезотерапія, тобто введення зволожуючих сироваток за допомогою ультразвуку. Можна робити ензимні пілінги, але обов’язково після таких процедур треба користуватися сонцезахисним кремом. 

Вік  – один із визначальних факторів, який зумовлює підбір відповідних косметичних засобів. Догляд за шкірою в кожному періоді життя жінки має свої особливості, які важливо враховувати.

Христина КРАСОТКІНА

косметолог

У 20-25 років шкіра здорова, красива, пружна і для пролонгування цього ефекту потрібно правильно доглядати і вдома, і час від часу відвідувати косметолога. Робити чистки обличчя, зволожуючі або лікувальні маски. У період 25-35 років починається біологічне старіння шкіри. Тут вже можна підключати такі процедури як безінєкційна мезотерапія, це введення в шкіру мезококтейлів з гіалуроновою кислотою за допомогою ультразвуку. Також відповідно зволожуючі маски і сироватки. А після 40 років усі процедури спрямовані на зменшення зморшок, на їх усунення. Це може бути лімфодренажний антивіковий масаж, використання антивікових сироваток, масок для обличчя. Можна робити ін’єкційні процедури для усунення зморшок.

 Головне у догляді, переконують фахівці, постійність і  регулярність. Не варто використовувати всі доступні засоби задля  покращення стану шкіри, достатньо зупинитися на тих, які задовольнятимуть ваші  індивідуальні потреби.