Подробиці

Зима – особливий період у експлуатації автомобіля. Як полегшити життя водіїв знають спеціалісти Тойота Сервіс Ужгород «Карат Мотор». І діляться найпростішими лайфхаками.

Михайло КОБИШ, старший сервіс-консультант Тойота Сервіс Ужгород «Карат Мотор»

Для того, щоб не боротися із запотіванням вікон на ранок, можна ввечері при постановці автомобіля на парковці, чи біля будинку – просто повідкривати двері. Щоб всередину зайшло свіже повітря.

Ще один простий спосіб швидко позбавитися від запотівання вікон і не залишити розводів – протерти скло звичайною губкою.

Захищаємо також склоочисники від примерзання.

Михайло КОБИШ, старший сервіс-консультант Тойота Сервіс Ужгород «Карат Мотор»

Треба просто на ніч підкласти під «двірники» якийсь невеликий предмет. Або губку, яку ми показували, або коробку сірників. От у мене є проста губка. Підставляєте і «двірники» до ранку не примерзнуть.

Взимку під час морозів на вікнах автомобіля може з’явитися шар льоду, а двері, замки і ручки часто примерзають і не відчиняються.

Михайло КОБИШ, старший сервіс-консультант Тойота Сервіс Ужгород «Карат Мотор»

Розморозити скло, на якому з’явився шар льоду – можна скористатися спеціальними хімічними реагентами, або взяти з дому звичайний засіб для очистки скла. Він також на спиртовій основі і допоможе розморозити скло. Для того, щоб відігріти замок, ну це тільки в екстрених випадках, можна нагріти сам ключ автомобіля запальничкою. І покласти його в замок. Тепло від ключа передасться в замок і він відмерзне.

Під час морозів підвищуються і вимоги до палива. Особливо, для дизельних двигунів. В якісному паливі без домішок замерзаючих компонентів немає – тому авто точно заведеться вранці.

Якщо акумулятор розряджений, а на вулиці зима, то перед запуском мотору варто включити світло фар, а потім провернути ключ запалювання кілька разів на 2-3 секунди.

Тойота Сервіс Ужгород «Карат Мотор» полегшить вам життя. Усі необхідні засоби для зимового догляду є в нашому асортименті. Довіряйте своє авто спеціалістам. Та будьте впевнені в якості!