Подробиці

За даними Закарпатського гідрометцентру, цього тижня на Закарпатті потеплішає. Вдень на низовині максимальні температури повітря сягатимуть 9-ти градусів вище нуля. Вночі – від 0 до — 4-х морозу.

Руслан ОЗИМКО, синоптик

У звязку з цим у нас очікуються і небезпечні явища. Такі, як ожеледь, на дорогах буде спостерігатися ожеледиця і налипання мокрого снігу. По всій території області у нас будуть випадати дощі та мокрий сніг. І в горах буде випадати у нас сніг. Подекуди будуть значні снігопади до 10-12 мм. Сніговий покрив у горах цієї ночі очікується до 12-ти см. Це досить великий такий приріст снігового покриву.

У зв’язку зі значним сніговим покривом, відлигою, постійними опадами і хуртовинами у Карпатах зберігається сніголавинна небезпека III рiвня. Це означає, що навіть за умов несильного впливу на снігові маси, вони можуть спонтанно зсунутися на багатьох схилах.

Наталія ПЛАТОНОВА, начальник відділу гідрологічного прогнозування Закарпатського гідрометцентру

Можуть відбуватися зсуви снігу на дороги, які можуть ускладнювати рух автомобільного транспорту. На сьогодні у нас 3 рівень, на завтра також третій рівень сніголавинної небезпеки. На післязавтра очікується відлига. Тому, скоріш за все, і на післязавтра у нас збережеться 3 рівень сніголавинної небезпеки.

Тому рятувальники застерігають: через погіршенням погодних умов, погану видимість та сніголавинну небезпеку  любителям гірського відпочинку поки краще утриматися від туристичних походів у Карпати.