Подробиці

У 2017-му році на території обслуговування Управління патрульної поліції в Закарпатській області зареєстровано близько 1400 ДТП. В зимовий період багато з них спровоковані складними погодними умовами – снігопадами та ожеледицею.  За останню добу зі 108 викликів патрульні опрацювали в Ужгороді 4 дорожньо-транспортні пригоди.

Марія ТУРЯНИЦЯ, речник Патрульної поліції Закарпаття

Щодо погодніх умов, то найбільше ДТП були з цим зв’язані в неділю. А саме двоє водіїв, один водій вантажного автомобіля та водій позашляховика не дотрималися безпечної швидкості, дистанції. Внаслідок чого з’їхали у кювет і водій позашляховика перекинувся на капот.

Найбільш небезпечними ділянками в Ужгороді, де найчастіше трапляються ДТП, є вулиця Минайська та Проспект Свободи. На трасі Київ-Чоп – це село Нижні Ворота Воловецького району. Після інтенсивних снігопадів, аби техніка могла розчистити дорогу, тут обмежують рух для вантажних автомобілів.  Аби уникнути заторів, для них уже створили спеціальні місця для відстою біля стаціонарного посту, на автозаправках та стоянках поблизу Чинадієва, Мукачева та Ужгорода.