Подробиці

Австрійський досвід та австрійські гроші можуть стати в нагоді інфраструктурі та економіці Закарпаття. Керівники краю зустрілися з представниками торгово-промислової палати Австрії для обговорення цих питань. Делегація із цієї європейської країни минулого року уже побувала в Ужгороді і потрапила якраз на сакурову лихоманку. Тому туристичний потенціал разом з мінеральними водами, можливістю розвитку спа-курортів та гірського відпочинку – знає і оцінює високо. Проте до питання інвестування Торговий радник Габріелє Газельсбергер підходить раціонально.

Габріелє ГАЗЕЛЬСБЕРГЕР

Торговий радник Посольства Австрії в Україні

Перш ніж прийняти рішення про інвестиції, звичайно, можна подумати також про інші види співпраці. Це можуть бути спільні підприємства, інші партнерства, тому що інвестори вони зазвичай  порівнюють інвестиційні проекти в різних країнах. І якщо вони вирішують інвестувати, то проект для них є привабливим і уже може вестися підготовча робота,  зокрема, і зустріч і на форумах. Так, планується форум в Австрії у червні, який буде присвячений Україні, також можна буде скористатися цією можливістю.

Форум лише один із методів публічного і вузькопрофільного обговорення  економічних точок дотику. Керівники краю уже сьогодні готують  конкретні інвестиційні пропозиції для австрійських підприємців і готові зустрічатися якомога частіше.

Олексій ГЕТМАНЕНКО

в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації

Хотів би щоб наша зустріч базувалася на таки п’яти основних напрямках, перший це будівництво доріг та автобан, другий це авіаперевізники і ваш досвід  у цьому питання,  3-й це поводження з твердими побутовими відходами, Австрія в цілому світі є флагманом і взірцем цієї роботи,  потім розвиток рекреаційних  комплексів, це готелі, туризм, санаторії, ця річ, і  п’яте, напевно, почути від вас проблеми тих підприємств, або тих ситуацій, які працюють на сьогоднішній день в Закарпатті, чим ми можемо бути корисні допомогти їм в реалізації їх планів.

Зараз область інтенсивно працює над тим, щоб в процесі децентралізації закарпатські громади стали самодостатні. Це відкриє двері для спільних грантів та активної участі в розбудові австро-українських стосунків.