Подробиці

Як тільки стовпчик термометра піднімається вище позначки +20 градусів Цельсія, настає активна пора відпусток. У сучасному світі люди дедалі частіше заздалегідь планують, куди та коли краще поїхати. За порадами звертаються до туристичних агентств.

Рената ІЗАЙ

директор туристичного агентства

Активний період відпусток розпочинається вже майже з середини травня і закінчується десь до середини жовтня, але треба зауважити те, що є зараз акції раннього бронювання у партнерів і дуже багато людей почали бронювати відпустки в грудні, січні, лютому місяці. Сімейний відпочинок є дуже популярним. Мами не бояться і двохмісячних дітей брати. Українські мами стали більш сміливі. Набувають популярності табори закордоном, де дитина може вивчити мову

Раніше, аби влаштувати собі гарний вікенд, доводилося відстоювати довжелезні черги для отримання візи в омріяну країну. Сьогодні ж цю процедуру спрощує безвіз, тому кордони зникають і можливостей відкриття нових горизонтів більше.

Мар’яна ГРІГАШ

ужгородка, планує відпустку закордоном

Намагаюся подорожувати більше не щоб позагорати на пляжі, а щоб побачити щось нове. Найближчим часом запланована поїздка в Прагу. Місяців 10 як запланована. Ми купили квитки на рок-гурт і їдемо з родиною та друзями. Нас буде група 12 чоловік. Думаємо побути пару днів, може, тиждень. Це в мене вперше така подорож, яка вже стільки розпланована.

Найчастіше у туристів попитом користуються європейські країни-сусіди, до яких легко дістатися будь-яким транспортом. Перші ТОП-місця в рейтингу посідають Польща, Чехія та Словаччина, а за ними — Німеччина та Хорватія. На жаль, українці не поспішають подорожувати визначними місцями рідної держави. Хоча, все частіше цікавляться і такими маршрутами. А на екстремальний відпочинок наважується лише невелика когорта неформальної молоді, — кажуть турагенти.