Подробиці

Літня пора вже традиційно вважається найпопулярнішою серед тих, хто прагне відпочити закордоном. Незважаючи на різноманітність турів і пропозицій в усі пори року, найбільше поїздок припадає саме на цей період. Після впровадження безвізового режиму закарпатці змогли розширити свої маршрути для відпочинку. Окрім популярних подорожей до теплих куточків, мешканці області почали частіше мандрувати Європою. У кілька разів зріс попит на автобусні тури, популярності набули віддалені та екзотичні місця.

 Євгенія ДЖУМУРАТ, турагент

На данный момент ужгородцы и закарпатцы, конечно, любят у нас Турцию, Египет, выбирают на летний период. Актуальна Греция, своим ходом, своим транспортом, машиной едут, и с перелетом. И не изменяет своим традициям это Хорватия. Часто закарпатцам, ужгородцам напоминает это наш край. И также море, которое рядом находиться. Тенденции не поменялись с прошлого года – такие же страны и остались. Автобусные туры популярны, в связи с тем, что отменили у нас визы, многие уже имеют биометрические паспорта, поэтому данные туры очень актуальны. Актуальны по Европе туры – это Будапешт, Вена. Кто любит 5дневные, 7дневные туры – это Италия очень актуальная, Париж. У многих есть эта мечта поехать в Париж. Одни из самых популярных туров. Есть очень сейчас направление популярное – это Норвегия, фьорды. В основном летом, так как там холодно, эти туры. Многие любят и пользуются популярностью у нас. Выбирают экзотику даже. Сейчас, в летний период, так как это дешевле, чем зимой. Хоть там считается сезон дождей, но это кратковременное, поэтому многие хотят сэкономить и поехать увидеть экзотику летом.

Частина ужгородців спланували свій літній відпочинок заздалегідь, обравши для подорожей найоптимальніші маршрути.

Анжела МАКОГІН, ужгородка

В принципі, я теж планую поїхати кудись влітку, як і більшість ужгородців, мабуть. Загалом для мене відпочинок, це, в першу чергу, активний відпочинок, я надаю перевагу відпочинку не біля моря, а відпочинку в певному місці в якійсь країні. Наразі, дуже хочу відвідати Нідерланди. Це моя мрія, я планую поїхати туди влітку, якщо точніше, то в серпні. Яким чином це має відбуватися? Загалом хочу знайти собі літак ловкост з Будапешта в Амстердам, звідти поїхати до Ротердаму і потім до Гаази. Це, типу, має бути такий міні-тріп Нідерландами. І також в мене в топі «Що я хочу побачити» – це західні Фарерські острови, в Нідерландах. Щодо моря – мене не так приваблює цей відпочинок, на пляжі, море, я не зовсім люблю плавати, тому не планувала. Але, якщо будуть якісь гарячі тури – є багато хороших пропозицій в Туніс або Єгипет. Хоча в Туніс – цікавіше. Чи Шрі-Ланка. То обов’язково подамся і туди, але це, скоріше, вже у вересні або в жовтні.

 Попри велику кількість привабливих для подорожей країн, турагенти стверджують – основним критерієм у виборі поїздок для закарпатців залишається їх вартість.