Подробиці

На найближчі 5 днів синоптики не прогнозують різкої зміни погоди, втім зима поволі вступатиме. Стовпчики термометра опустяться до -5°С, у горах подекуди до 9 градусів нижче нуля. Вночі та вранці прогнозують туман, можливий сніг, подекуди – ожеледиця.

Руслан ОЗИМКО, синоптик

Погода не можна сказати, що сприятливими, але будуть снігопади. 4 січня вдень на всій території області очікуємо помірні снігопади. Приріст снігового покриву у межах 3-8 сантиметрів, 5 та 6 січня у горах очікуємо незначні снігопади. Нічні температури повітря будуть від’ємними: від 0 до 5 градусів морозу на всій території області.  А на високогір’ї подекуди буде знижуватися до 8-10 градусів морозу. Щодо денних температур: очікуємо від 2 тепла до 3 морозу, на високогір’ї вдень до 6 градусів морозу. Із небезпечних явищ на цей період очікуємо тумани, з видимістю 200-500 метрів. Окрім того, на автошляхах може бути ожеледиця.

У зв’язку із лавинонебезпекою, рятувальники застерігають: за можливості варто утриматися від сходжень у гори до нормалізації ситуації та дотримуватися правил безпеки.

Федір ФІЛІП, речник Управління ДСНС у Закарпатській області

Синоптики оголосили чергове штормове попередження: в східній частині Закарпатської області (це стосується гірської місцевості) спостерігатиметься 2 помірний рівень лавинонебезпеки у горах. Тому рятувальники радять туристам бути обережними під час прогулянок у горах, гірськими стежками і звертати увагу на ці речі.

На 6-7 січня опадів не прогнозують, температура залишатиметься мінусовою, в горах подекуди до -12° морозу.