Подробиці

Найочікуваніша beauty подія березня вже зовсім скоро. Претендентки на титул «Міс Ужгород-2019» завзято готуються, аби вразити своєю грацією й красою. Але водночас дівчата не забувають і про відпочинок. У студії корекції тіла “FORMA” конкурсантки оздоровлювались і релаксували після тренувань.

Ярослава КОБАЛЬ, майстер з LPG-масажу

 У нас студія по корекції тіла. Ми працюємо по естетиці. В нас є багато унікальних апаратів, яких нема навіть на Закарпатській області BTL VANQUISH ME. Також у нас є єдина в Закарпатті, і взагалі на Україні, кріосауна. Один прийом кріосауни замінює три роки загартовування інтенсивного. Ми допомагаємо дівчатам досягнути свого ідеалу.

Цей конкурс, ці дівчата, насамперед несуть красу за собою, вони несуть добро, позитив, якого нам зараз не вистачає.

 “FORMA” є новим закладом Ужгорода, але вже стала улюбленим місцем для формування ідеального тіла та справжнього релаксу. Завдяки конкурсу дівчата відкрили для себе нові процедури. Деякі із красунь уже стали клієнтами студії.

 Даніела ПУШАВЕР, учасниця конкурсу

 Я під враженням, що в нашому місті відкрився салон такого рівня. Як для себе, то я вже відкрила кілька процедур, одна із них це LPG-масаж, за допомогою якого твоє тіло стає набагато краще. Після участі у цьому конкурсі я хочу пройти декілька процедур саме LPG-масажу. Тут дуже атмосферно, тепло. Дуже подобається, що це знаходиться в центрі нашого міста.  Я дуже рада, що я приймаю участь у «Міс Ужгород». Як для мене, це дуже хороший досвід. Наразі у нас проходять репетиції кожного дня. 22 березня в Драмтеатрі ми будемо старатись показати усе класне, що ми змогли за ці два місяці зробити.

 Усіх охочих запрошують відвідати яскраву подію «Міс Ужгород — 2019» 22 березня у Закарпатському облмуздрамтеатрі. Початок о 19.00.