Подробиці

До Ужгорода приїхав один із провідних танцівників України – Денис Стульников. Працює з зірками шоу-бізнесу: Монатіком, Ані-Лорак, Світланою Лободою, гуртами «Время и Стекло», «MOZGI» та багатьма іншими. Відомий також своїми постановками для M1 Music Awards.

В Ужгороді провів масштабний майстер-клас для учасників Студії сучасного танцю «Бліц» та хореографів з усієї України.

Денис СТУЛЬНИКОВ, хореограф-постановник

Я понию з розігріву, спілкування з учасникамии. Розумію, який основний віковий контингент, які запити у них. Інколи я уже точно знаю, що буду давати. Інколи я знаю точно на вибір якийсь матеріал. Я відштовхуюся від свого досвіду. Від того, що я співпрацюю з професійними танцюристами на сцені. Розумію, чого їм не вистачає. Розумію проблеми, з якими я стикаюся в роботі. Щоб досягти хороших результатів. І ці ж нюанси намагаюся донести людям на майстер-класах.

Майстер-клас провела також американська танцівниця, Аріана Мішель, хореограф відомої команди Chapkis Dance Family.

Аріана МІШЕЛЬ, американська танцівниця

Зараз мені 26. Танцями я захопилася ще у дитинстві – у 5-6 років. Це були традиційні танці. А згодом я перейшла в сферу хіп-хоп. Я вже була в Україні 4 рази, але тільки в столиці – в Києві. Тут, на Закарпатті вперше.

Майстер-класи відбулися у рамках грантового проекту «Get2Groove». Фінансує його Посольство США в Україні. Мета —  максимально популяризувати стиль хіп-хоп.

Олена КАМІНСЬКА, керівник Студії сучасного танцю «БЛІЦ»

У нас же переростає просто такий фестиваль, просто концерт переростає в Чемпіонат. Звичайно, буде і концерт в кінці Чемпіонату. Далі нашою мотивацією було зробити на Закарпатті Чемпіонат, який би розростався, і до нас би ще приїжджали люди.

Майстер-класи для учасників –  безкоштовні. Єдина умова — провести потім такі ж тренінги у своїх містах і танцювальних школах.