Подробиці

Нова зачіска та макіяж – те, що кожній жінці додає настрою. Про це подумали в благодійному Фонді «Карітас» і  організували для дружин та матерів загиблих атовців справжнє свято перевтілення.

Легкий та ніжний макіяж від майстрині візажу очікує на Ольгу Трачук. Жінка попросила саме денний мейк ап, адже планів на вечір нема. Оцінять його за кавою подруги Ольги.

 Ольга ТРАЧУК

учасниця благодійної акції

 Особливих настанов не давала. Я хочу бачити думку майстра. Можливо у неї будуть якісь кращі ідеї стосовно мого макіяжа. Я тільки просила, щоб це не було дуже яскраво вечірнє. А таке більш денне, щоб ще свої плани на сьогодні могла втілити ще зранку.

Менше години і мейк-ап зроблений та гарний настрій гарантований.

Ольга ТРАЧУК

учасниця благодійної акції

 Дуже задоволена результатом. Навіть не очікувала. Макіяж вийшов не дуже денний, але дуже ефектний.  Створює дійсно святковий настрій. Дивишся на себе і радієш.Бачиш себе із зовсім іншої сторони.

Тим часом перукар працює над зачіскою Юлії Мартин. Молода жінка любить експериментувати і  готова до будь-яких змін, запропонованих майстринею.

Юлія МАРТИН

учасниця благодійної акції

Я взагалі кожен тиждень щось з собою роблю. Якщо все вийде вдало, я надіюсь, що це так буде, то плани придумаєм на вечір

Благодійну акцію  Картіс провів спільно з  ужгородською школою візажу. Викладачка Лівія Ярош каже – школа не вперше долучайтесь до подібних заходів. Навчають бути красивими дівчат у дитячих будинках.

Лівія ЯРОШ

викладачка візажу

Коли ми працюємо у дитячих будинках, то, звичайно, наша місія не тільки показати, а й розказати про те, як правильно доглядати за своєю шкірою. Тому що багато дівчат, які там живуть, вони просто не мають звідки отримати цю інформацію. А сьогодні ми будемо виконувати макіяж, зачіски, стрижки. Якщо хтось буде бажати – фарбування. Це вже залежить від клієнта, від його побажань.

о. Мирослав РУСИН

директор Благодійного фонду «Карітас», священик

 Сьогодні ми хочемо зробити і підкреслити ту їхню чарівність, ту їхню жіночність і подарувати їм сьогодні приємний день.

Цього разу участь в акцій узяли 20 жінок, які втратили на війні своїх синів та чоловіків, яким для життя вкрай необхідні позитивні емоції.  І посмішки на обличчях перевтілених красунь – свідчення, що все вдалося.