Подробиці

Автор путівника «Твоя наступна велоподорож Закарпаттям» Сергій Степчук знайомить жителів та гостей із рідним краєм, описує вісім різних за складністю велосипедних маршрутів, які проходять через усе Закарпаття. Путівник розрахований на широке коло велошанувальників

Сергій СТЕПЧУК,  автор велопутівника, краєзнавець, автор декількох гідів по регіону, активний турист

Трішечки про історію нашого краю, я старався уникнути дат, дати тільки ключові. Я думаю, всі хто приїде з інших областей будуть мати достатньо інформації, щоб мати картинку про історію нашого регіону, і для жителів нашої області буде цікаво також оновити інформацію. І далі розділ у якому я описав корисні поради: що взяти з собою в мандрівку?, як дібратися до Закарпаття?, про характер закарпатців та говірки закарпатців. Також корисна інформація, як уникнути кражі велосипедів

 Цікаві ілюстрації, карти, висотні графіки та детальні описи супроводжують читача всю подорож. Родзинкою путівника є розмовник закарпатського діалекту, який може стати у нагоді  веломандрівникам.

Наталія ВОЛОШИНА, експерт громадської організації «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону ФОРЗА»

Путівник був підготовлений в рамках проекту транскордонного співробітництва, який називався «Велосипеди без кордонів». Проект був надзвичайно легким, ми завдячуємо нашим партнерам зі Словаччини зокрема відділ туризму Кошицького самосправного краю, який ініціював цей проект, і ініціював його для того, щоб поділитися своїм досвідом планування велосипедних маршрутів.

Головною ж метою проекту є розвиток велосипедного туризму у співпраці із зацікавленими не тільки в областях України, але і з колегами з-за кордону.