JavaScript, конференція, школа, зустріч, анонс, IT, програмне забезпечення, інженери, менеджери, техпідтримка, студенти Організатори Uzhgorod IT Weekend проведуть соціально-професійний захід «JavaScript Direction and School», який складатиметься з, власне, конференції та школи. Минулого року її відвідало більше ніж 130 учасників.

Організатори запевняють, що це небачений досі захід в Ужгороді, мета якого об’єднати всіх людей, які мають відношення до розробки програмного забезпечення: розробники, інженери якості, техпідтримка, дизайнери, менеджери та студенти.

Перед ужгородськими розробниками відкривається перспектива створити своє IT ком’юніті. Передумовою для заходу є бурхливий розвиток галузі у місті.

Конференція «JavaScript Direction» відбудеться 24 березня з 9:00 до 17:00 у конференц-залі етно-велнес готелю «УнгварЪскій», за адресою: м.Ужгород, вулиця Електрозаводська, 2, 3-й поверх.

Участь у ній абсолютно безкоштовна. Захід відкритий для всіх, хто цікавиться технологіями, шукає роботу або готовий її запропонувати.

У програмі конференції доповіді від найдосвідченіших фахівців у галузі JavaScript з Ужгорода, занурені у товариську атмосферу та розмежовані інтенсивним кулуарним спілкуванням. Також очікується участь гостей з інших міст і країн: Львів, Харків, Мельбурн, Сан-Франциско. Пряма трансляція конференції буде вестися в мережі Інтернет.

Напередодні, у рамках конференції, також діятиме безкоштовна Школа JavaScript 18-22 березня, на якій буде викладений базовий курс лекцій від досвідчених фахівців. Як бонус, для «найпросунутіших», можливе стажування у престижних компаніях. Заняття проходитимуть у вечірній час – з 19:00 до 21:00, у понеділок, середу та п’ятницю в корпусі УжНУ на площі Народній, 3, аудиторія 56.

З пропозиціями та побажаннями можна звернутися до організаторів.

Генеральний спонсор: міжнародна компанія Jaspersoft, лідер на ринку бізнес аналітики та звітності у опен-сорс секторі.

Підтримка: аутсорсінгова компанія ABTOSoftware, іміджева студія MP Studio, сервіс веб-перекладу TranslateKarate.

Реєстрація на Конференцію — за посиланням.

Реєстрація на Школу — за посиланням.

Контакти:

Для офіційних запитів:

Email: [email protected]
Skype: javascriptdirection
Соціальні мережі: http://vk.com/javascriptdirection

Ментор:

Антон Фомін. Email: [email protected], Skype: anton.fom.in.

Організатори:

Михайло Бобуський. Email: [email protected], Skype: bobyskuymm.
Олександр Броді. Email: [email protected], Skype: alexalex78511.
Максим Лупей. Email: [email protected], Skype: max.lugin.

JavaScript, конференція, школа, зустріч, анонс, IT, програмне забезпечення, інженери, менеджери, техпідтримка, студенти

Вся Закарпатська правда