Подробиці

Усі школи Закарпаття готові приймати учнів 1 вересня. Про це розповіли на брифінгу в обласній адміністрації. Школярі закладів освіти в «зеленій» та «жовтій» епідзоні навчатимуться у звичному режимі.

А от для шкіл в «помаранчевій» діятимуть певні обмеження. На карті  Закарпатті помаранчевим зараз позначено 3 міста обласного значення та 5 районів.

Тож, навчальні заклади в Ужгороді та районі, Чопі, Мукачеві, а також в Перечинському, Тячівському, Виноградівському та Міжгірському районах працюватимуть з наступними обмеженнями:

— вчителі мають проводити уроки в захисних щитках;

— на перерві всі  дотримуватимуться маскового режиму та за можливості соціальної дистанції. Для того класи поділять на групи і розмежовують вхід та вихід з школи;

— антисептики мають бути в кожному класі та в коридорі на видному місці;

— харчуватися діти будуть в різні години, аби дотримуватись дистанції в їдальні;

— уроки триватимуть по 40 хвилин, адже, за рекомендаціями, провітрювати приміщення треба саме з таким інтервалом. А учням варто мити руки з милом перед кожним уроком;

Починатиметься навчальний рік не зі звичної «лінійки», а виключно першим уроком. Провести його радять просто неба

Олег КОЦЮБА

перший заступник голови Закарпатської ОДА

В кожному класі будуть проводити перши урочистий урок. Проте в класичному розуміння лінійки — не буде. це в першу чергу повязано з недопущенням масового скупчення людей.

ви розумієте, що соціальної дистанції треба дотримуватись, а не всі у нас заклади такі обширні

Якщо ж будь-який район чи місто віднесуть до «Червоної» зони, то школи автоматично там закривають, а навчання продовжуватимуть виключно дистанційно.