Подробиці

Із 17-го березня в Ужгороді тимчасово зупиняють роботу закладів харчування і торгових центрів. Конкретних термінів поки нема. Продуктові магазини, аптеки та автозаправки працюватимуть у звичному режимі.

Окрім того, до 3 квітня на усіх пунктах пропуску припинили в’їзд іноземців та осіб без громадянства. Українці ж і надалі мають право перетинати кордон для повернення додому. Обмеження на КПП не стосуються здійснення вантажних міжнародних перевезень. Та все ж далекобійники повинні дотримуватися заходів безпеки. Працювати у масках, рукавичках і користуватися дезінфекторами.

Роман МАРЦЕНЮК, начальник відділу прикордонного контролю  Чопського прикордонного загону

У нас є 9 пунктів пропуску. Двоє із них із 00 00 годин 17 березня будуть закриті. Це «Ужгород» аеропорт і міжнародний пункт пропуску для пішохідного сполучення «Малі Селменці».

Віктор ЗАЙЦЕВ, начальник відділу прикордонного контролю  Мукачівського прикордонного загону

Із 6 пунктів пропуску на даний час повністю припинений рух через КПП «Солотвино». За ініціативою румунської сторони. На 30 діб. З можливим продовженням цього. Усе це повязано з епідемією коронавірусу в Румунії. У інших КПП припинено також з 00 00 пішохідне сполучення Що стосується КПП «Дяково» — вантажні перевезення здійснюються в звичайному порядку.